Dobrý den,

jsem moc ráda, že jsem narazila na vaši Green clean řadu a že jí navíc prodávají i v řetězci Kauflandu, kam se dostanu nejčastěji.

Zatím jsem vyzkoušela prostředek na toaletu, protože ostatní ještě mám, ale už se těším, že budu spokojená a jiné nebudu muset kupovat.

S přátelským pozdravem

B. Petrtýlová

Dobrý den paní Petrtýlová,

děkujeme za pozitivní ohlas na naši řadu Real green clean.

Hezký den, Zenit Čáslav


Dobrý den,

děkuji za všechny informace. Ihned jsem na e-shopu objednala zboží. Jsem velmi spokojená s vašimi přípravky už řadu let. V poslední době preferuji ekologickou řadu - je skvělá a přípravky krásně voní. Poštovné zdarma mi velmi vyhovuje!

Přeji Vám a celé firmě krásné vánoční svátky a mnoho úspěchů v novém roce.

D. Macková

Dobrý den paní Macková,

děkujeme za pozitivní ohlas, velmi si toho vážíme.

Také Vám přejeme šťastné a veselé Vánoce a hodně zdraví a štěstí v roce 2016.

Hezký den, Zenit Čáslav

 


 

Náhodou jsem objevila při hledání čistícího prostředku - nákup za super ceny, dodání rychlé, bez poštovného a hlavně nepřiveze Česká pošta. Doporučuji všem, našla jsem, co jsem hledala a navíc i další super zboží, které jsem buď nemohla sehnat v běžném obchodě a nové druhy, které jsem vyzkoušela - naprostá spokojenost.

J. Kalichová

Dobrý den paní Kalichová,

děkujeme za Vaši přízeň a pozitvní recenzi.
Hezký den, Zenit Čáslav

 


 

Dobrý den,

chci Vám moc poděkovat za čisticí prostředky značky Real green clean. Již dva roky vlatníme domácí čističku odpadních vod a až do 9.10.2015, kdy jsem prostředky zakoupila, jsem neobjevila tak čistotou příjemně vonící eko čistící prostředky. Zatím jsem vyzkoušela prostředek na nádobí a toaletu a jsem nadmíru spokojená jak s účinkem tak s vůní. Ještě jednou velký dík a přeji Vám vysokou prodejnost těchto prostředků a ještě třeba rozšíření sotrimentu o máchadlo.

Hezký den, Ivana Latková

Dobrý den paní Latková,

děkujeme za Vaši přízeň.

Váš milý email nás velmi potěšil.  
Hezký den, Zenit ČáslavDobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda lze dodat Váš produkt Solvina profi - tekutá mycí pasta ve velkém balení 10kg nebo 5kg. Tato pasta se nám ve 450g osvědčila, takže bychom ji možná použili do dávkovače a taky preferujeme český výrobek :. V případě, že lze, jaká by byla cena za balení.
Děkuji a přeji hezký den. J.K.

Dobrý den, děkujeme za Vaši přízeň.
Ano 5kg-ti balení lze dodat. Výrobek můžete zakoupit na eshopu www.zeniteshop.cz, kde naleznete i cenu.
Hezký den, Zenit Čáslav


Dobrý den,
máme v koupelně plastovou vanu. Jaký přípravek z Vaší produkce s ručním rozprašovačem bude vhodný na odstraňování vodního kamene a nečistot?
Vodu máme velmi tvrdou takže je stále co čistit. V drogérii jsem viděl Qpower na koupelny - nevím jestli je vhodný, nechci si poškodit vanu. Dosud jsme používali Fixinelu na plastové vany.
Děkuji, přeji Vám pěkný den Z.Č.

Dobrý den,
děkujeme za Vaši přízeň.
Na Vaší plastovou vanu, Vám můžeme doporučit Real koupelny či Real antikalk, oba s dávkovačem 2v1.
Hezký den, Zenit Čáslav


Dobrý den,
prosím o informaci, zda bude v eshopu zařazen prací gel Laguna. Koupila jsem si jej a výsledkem praní jsem spokojena. Děkuji za Vaši odpověď.
D.Č.

Dobrý den,
děkujeme za Vaši přízeň.
Prací gel Laguna, již můžete koupit na našem eshopu.
Hezký den, Zenit Čáslav


Dobrý den,
jsem fyzická osoba, Váš produkt Lena na nádobí mne velice zaujal a přesvědčil o kvalitě. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné si u Vás koupit větší balení než 500ml.
Děkuji za odpověď. P.

Dobrý den,
děkujeme za Vaši přízeň.
Ano, lze koupit i v 5-ti a 10-ti kg balení.
Hezký den, Zenit Čáslav


Zdravím vás a moc děkuji. Jsem ráda, že jsem objevila váš obchod, zde na polosamotě drogerie není, navíc vaše nabídka je víc než dobrá :-) Přeji vám hodně osobních i pracovních úspěchů, celému kolektivu i krásné Vánoce a úspěšný příští rok 2015 - hlavně zdraví! :-) Klapková Olga

P.S. Pravděpodobně se příště u vás ráda zaregistruji, děkuji.

Dobrý den paní Klapková,
mnohokrát děkujeme za Váš milý vzkaz. Jsme rádi, že jste spokojená, neboť spokojený zákazník je pro nás číslo jedna. Přejeme Vám krásné, radostné Vánoce s nejbližšími a šťastný Nový rok 2015.
Zenit Čáslav